Térinformatikai szoftverfejlsztő

Pozíció leírása: Informatikai szoftverfejlesztési projektekben szoftverfejlesztési feladatok elvégzése, csapatban vagy önállóan.

Feladatok:

  • .NET, ASP.NET alkalmazások fejlesztése
  • További alkalmazás fejlesztési feladatok webes technológiákkal
  • Térinformatika rendszerek fejlesztése főleg nyílt forráskódú rendszerekben
  • Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása
  • Részvétel az ajánlatadásban, a műszaki tartalom és becslések elkészítésében

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki / informatikai területen szerzett legalább 3 éves fejlesztői tapasztalat
  • Fejlesztési módszertani elemek ismerete
  • .NET és ASP.NET 4.0, 4.5 ismerete
  • GIS fejlesztési tapasztalat
  • Gyakorlati fejlesztői tapasztalat a következőkben felsorolt adatbázis-kezelő rendszerek közül min. 2-ben: Microsoft SQL, ORACLE DB, MySQL, PostGre SQL
  • Önállóság, precizitás

Előny:

  • Microsoft fejlesztői vizsgák, minősítések
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, alapbéren felüli teljesítménytől függő bónusz és folyamatos szakmai fejlődés,
  • Változatos projektek – Kutatás- Fejlesztési és nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége;
  • Szakmai kihívások – alkalmazásaink között több olyan is található, mely teljesen egyedi igényre nyújt testre szabott megoldást, ezek tervezésének és megvalósításának pedig aktív részese lehet;
  • Hatékony fejlődés – vezető fejlesztőink és tapasztaltabb kollégáink folyamatos mentorállása mellett sokkal gyorsabban bővítheti és mélyítheti szakmai tudását;
  • Tanulás – Támogatjuk az egyedi projektek hatékony megvalósítását segítő új technológiák elsajátítását, tanfolyami és iskolarendszerű továbbképzés keretében egyaránt
  • Karrierépítés – többszintű, átlátható értékelési rendszer és éves értékelések biztosítják, hogy minden visszajelzést megkapjon, ami a szakmai előmenetelét segítheti.
  • ÉS AMI MÉG ÖNRE VÁR:
    • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (családi nap, Mikulás ünnepség a gyerekeknek,  csapatépítő és egyéb programok);
Szakterület:
Térinformatika
Munkavégzés helye:
Budapest