Rendszergazda

Pozíció leírása: Informatikai szoftverfejlesztéssel foglalkozó vállalatnál belső rendszergazdai feladatok, illetve projektekben kisebb rendszertelepítési, karbantartási feladatok elvégzése.

Feladatok:

A vállalat szoftver környezetének üzemeltetése:

  • MS szerver operációs rendszerek (Windows 2008 r2, 2012),
  • MS Exchange 2007, 2013
  • VMware esxi,
  • ISA,
  • TMG tűzfal.
  • MS felhasználói rendszerek (windows 7, 8.1, 10; Office 2010, 2013)
  • MS Lync 2010
  • Veritas Backup
  • MSSQL
  • Postgre
  • McAfee

A vállalat hardver elemeinek üzemeltetése:

  • a szokásos kliens/szerver gépekben alkatrész hiba miatti alkatrész cserén
  • router/swich beüzemelés
  • nyomtatók, fénymásoló gépek üzemeltetése, kapcsolattartás a szervizzel
  • HW beszerzés beszállítóktól (részvétel a konfigurálásban)

A vállalat 3 telephellyel rendelkezik az alábbi településeken: Budapest, Szeged, Debrecen. A vidéki telephelyek üzemeltetése elsősorban távolról történik a telephelyen dolgozó informatikusok támogatásával, csak indokolt esetben kell személyesen is leutazni.

A fenti feladatokon túlmenően a feladatok közé tartozik az alkalmazottak támogatása az általános informatikai kérdésekben.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Rendszerüzemeltetési területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Önállóság, precizitás

Előny:

  • Microsoft rendszermérnöki vizsgák, minősítések
  • Speciális hardverekhez (pl.: HP, DELL, CISCO, stb…) kapcsolódó tanfolyamok, vizsgák, minősítések megléte

Kérem, hogy a pályázatában a fizetési igényét megjelölni szíveskedjen. !

Szakterület:
Informatika
Munkavégzés helye:
Budapest