Projektvezető

Feladatok:

  • Projektek teljes életciklusának felügyelete
  • Projekt-finanszírozás tervezése és ellenőrzése
  • Projektek terjedelem- és változásmenedzsmentje
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Rendszerszervezői feladatok elvégzése
  • Ajánlatok készítése, különös tekintettel a műszaki tartalomra
  • Szoros kapcsolattartás a vezetőkkel szoftverfejlesztőkkel
  • Alvállalkozók felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki / informatikai területen szerzett legalább 5 éves projektmenedzsment tapasztalat
  • Projekt menedzsment módszertani elemek ismerete
  • MS Office, MS Project ismeret
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Konfliktus- és kríziskezelési készség
  • Tanácsadói szemlélet
  • Vezetői készségek
  • Önállóság, precizitás
  • Kitűnő time menedzsment

Előny:

  • Projektmenedzsment minősítés (IPMA, PMI)
  • EU és magyar finanszírozású pályázati projektekben szerzett gyakorlat
  • Térinformatikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, alapbéren felüli teljesítménytől függő bónusz és folyamatos szakmai fejlődés,
  • Változatos projektek – Kutatás- Fejlesztési és nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége;
  • Szakmai kihívások – alkalmazásaink között több olyan is található, mely teljesen egyedi igényre nyújt testre szabott megoldást, ezek tervezésének és megvalósításának pedig aktív részese lehet;
  • Hatékony fejlődés – vezető fejlesztőink és tapasztaltabb kollégáink folyamatos mentorállása mellett sokkal gyorsabban bővítheti és mélyítheti szakmai tudását;
  • Tanulás – Támogatjuk az egyedi projektek hatékony megvalósítását segítő új technológiák elsajátítását, tanfolyami és iskolarendszerű továbbképzés keretében egyaránt
  • Karrierépítés – többszintű, átlátható értékelési rendszer és éves értékelések biztosítják, hogy minden visszajelzést megkapjon, ami a szakmai előmenetelét segítheti.
  • ÉS AMI MÉG ÖNRE VÁR:

Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (családi nap, Mikulás ünnepség a gyerekeknek,  csapatépítő és egyéb programok);

Szakterület:
Informatika
Munkavégzés helye:
Budapest